KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13491569
nr 1349 1569
Blandteknik
G Lannman, Rökande kvinna. Signerad, 36x43 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:57:26
100 kr
150 kr
250 kr